Elektronická cigareta Vaporesso PodStick Pod Kit

  • Elegantní zpracování, integrovaná baterie 900mAh, tři výstupní režimy

Vaporesso PodStick Pod Kit je praktická elektronická cigareta proslulého výrobce Vaporesso, která nabídne elegantní zpracování těla a používání na klasické šlukování (MTL), nebo na slabší přímé potahování (DL) díky podpoře dvou typů cartridgí s různými odpory spirálek. PodStick Pod Kit nabídne rovněž velice jednoduché ovládání, které potěší jak začátečníky, tak také nenáročné uživatele, kteří očekávají zejména bezproblémový provoz a 100% funkčnost. E-cigareta PodStick nabídne také velice praktické rozměry. Její rozměry činí 111 x 22 x 18 mm a díky tradiční trubkové konstrukci perfektně padne do každé ruky a snadno se přenáší také v kapse. Se zaoblenými hranami těla se nemusíte obávat nepříjemného držení v ruce, drží se nesmírně hladce a příjemně se používá při každodenním provozu. K dostání je navíc v celé paletě barevných variant, z nichž si zaručeně vybere každý. V těle e-cigarety na vás čeká pokročilý čip Omni Board Mini, který se postará o skvělou funkčnost a nabídne několik zajímavých vychytávek, jež usnadní celkové používání zařízení.

Celou e-cigaretu ovládáte pomocí jediného tlačítka, které se nachází v přední části. Toto tlačítko slouží pro zapínání a vypínání, ale také pro samotné žhavení, nebo pro výběr výstupního režimu výkonu. Vaporesso PodStick Pod Kit nabídne hned tři rozdílné výstupní režimy pro různorodou tvorbu páry a výsledný hit. Jedná se o režimy Low (červená LED dioda), režim Medium (modrá LED dioda) a režim Hard (zelená LED dioda). Podle aktuálně připojené cartridge si e-cigareta navíc zvolí potřebný výkon na základě právě zvoleného režimu. V těle e-cigarety se nachází také integrovaná baterie se solidní kapacitou 900 mAh, která si poradí s mnohahodinovým provozem bez nutnosti dalšího dobíjení. Díky této baterii je možné používat zařízení s výkonem až 22 W. O aktuálním stavu nabití baterie jste informováni pomocí pětiúrovňového ukazatele stavu baterie, který se nachází hned pod spínacím tlačítkem. Podle aktuálního počtu rozsvícených diod tak poznáte, na kolik procent je vaše baterie aktuálně nabitá. Rozdílné hodnoty zobrazuje e-cigareta PodStick při 100%, 80%, 60%, 40% a 20% stavu baterie.

Jedná se tedy o velice detailní přehled, který usnadní používání a zajistí včasné dobití baterie. Dobíjet lze proudem až 1 A, ve spodní části se nachází port pro připojení microUSB kabelu, který se nachází v základním balení. Vaporesso PodStick nabídne také hned dva rozdílné typy cartridgí. Obě tyto cartridge disponují objemem 2ml, ale nabídnou rozdílné odpory integrovaných tělísek. První z nich nabídne integrované tělísko s odporem 0,6 ohm a mesh spirálkou, tato cartridge je ideální pro vzdušné MTL, nebo slabší DL potah. Druhá cartridge disponuje odporem 1,3 ohm a umožňuje použití na MTL potahování. Lze ji také použít s náplněmi s nikotinovou solí. Cartridge disponují také jednoduchým systémem vrchního plnění, kdy stačí jen vysunout uzávěr do strany a zatlačit lahvičkou na plnící otvor. Díky systému PTF (Push-to-Fill) zabraňuje cartridge možnému úniku e-liquidu. Jedná se o patentovaný systém plnění, díky kterému je celkové doplňování jednodušší, než kdykoliv předtím. Vaporesso PodStick Pod Kit je jednoduchá a nenáročná e-cigareta, kterou ocení všichni vapeři.

Cena za sadu je 635,- Kč

Parametry produktu:

 

Rozměry: 111 x 22 x 18 mm

Kapacita baterie: 900 mAh

Objem cartridge: 2 ml

Dobíjecí proud: max 1 A

Podporovaný odpor: cartridge s odpory 0,6 ohm a 1,3 ohm

Materiál: hliníková slitina + plast

Stylové zpracování

Vaporesso PodStick Pod Kit nabídne praktické rozměry, které činí jen 111 x 22 x 18 mm. Díky trubkové konstrukci se pohodlně drží v ruce a příjemně se také používá. Ergonomicky zaoblené hrany netlačí při vapování do dlaně. Model je k dostání v celé řadě barevných variant, z nichž si zaručeně vybere každý. Nesmí chybět tradiční černá, stříbrná a zlatá varianta. K dispozici je však také ve stylové modré, nebo duhové a skvrnité barevné variantě s názvem splashed.

Integrovaná baterie

Uvnitř kompaktního těla se ukrývá integrovaná baterie s kapacitou 900 mAh, která se postará o bezproblémový chod a dlouhou výdrž. Díky této baterii je možné zároveň používat model jak pro klasické šlukování, tak také pro slabší přímé potahování do plic. V případě potřeby dobití baterie jednoduše připojíte USB kabel z balení a baterii kdykoliv pohodlně dobijete pomocí počítače, nebo adaptéru do sítě. Baterii lze dobíjet proudem až 1 A, díky čemuž budete mít dobito neuvěřitelně rychle.

Tři režimy výstupu

O co nejoptimálnější produkci páry se postarají hned tři výstupní režimy s rozdílným výstupním napětím. Mezi těmito režimy přepínáte pomocí spínacího tlačítka umístěného v přední části e-cigarety PodStick. Tyto režimy zároveň nabídnou rozdílný výkon v případě použití cartridgí pro klasické šlukování, nebo cartridgí pro přímé potahování do plic. Režimy jsou od sebe odděleny pomocí LED diody s rozdílnou barvou, nejvýkonnější režim je zobrazen zelenou diodou, střední režim výkonu potom diodou modrou a nejslabší výkon vhodný pro utaženější potah je značen červenou diodou.


LED indikace stavu baterie

Hned pod spínacím tlačítkem se nachází pětiúrovňový ukazatel aktuálního stavu baterie. Díky tomu budete mít neustálý přehled o aktuálním nabití a v případě potřeby baterii kdykoliv dobijete. Při 100% nabití baterie svítí všech pět diod, pokud klesne baterie na 80%, svítí jen čtyři diody. V případě poklesu na 60% potom svítí tři diody. Pokud svítí dvě diody, je stav baterie okolo 40%. Jestliže svítí jen jedna dioda, bude baterie brzy vybitá a značí stav okolo 20%.


Inovativní plnění cartridge

Cartridge u modelu Vaporesso PodStick Pod Kit nabídnou velice inovativní a patentovaný způsob doplňování. Cartridge nebudete muset pro doplnění odpojit od těla baterie, ale pouze vysunete horní náustek a kapátkem lahvičky zatlačíte na plnící otvor. Tento patentovaný systém dostal název PTF (Push-to-Fill) a nabízí velice jednoduché plnění bez možnosti vytékání e-liquidu ven, jedná se tedy zároveň o jakousi zpětnou pojistku, která zabraňuje přeplnění a vytečení e-liquidu.


Obsah balení:

1x baterie Vaporesso PodStick Pod
1x cartridge Vaporesso PodStick CCELL (1,3 ohm)
1x cartridge Vaporesso PodStick Meshed (0,6 ohm)
1x lahvička pro plnění cartridge
1x USB kabel
1x uživatelský manuál

Náhradní cartridge pro elektronickou cigaretu Vaporesso PodStick Pod Kit za 110,- Kč

… disponuje základním objemem 2 ml. Cartidge dodává jemnou chuť páry a výborně prokresluje chuť e-liquidu. Uvnitř cartridge se nachází speciální integrované žhavící tělísko s mesh pletivem v jádru pro výborné podání chuti a jemnou produkci páry. Odpor tohoto tělíska činí 0,6 ohm, cartridge je tedy primárně určena pro MTL vapování, lze ji však také použít pro mírnější DL potahování. Je kompatibilní pouze s modelem elektronické cigarety Vaporesso PodStick Pod Kit. Cartridge lze použít jak se standardními nikotinovými a beznikotinovými náplněmi s poměrem PG50/VG50, tak také s náplněmi s nikotinovou solí.