Fotogalerie

Tlačítko

Text tlačítka 2Otevřit video

Iniciála

Z

 

Zvýrazněná citace

Vygenerované kódy snadno vložíte do obsahového editoru ve WordPressu skrze tlačítko „Vložit shortcode“, které vám přibude v administraci. Díky jednoduchému editoru je vkládání rychlé a přehledné. Nemusíte si tak navíc jednotlivé kódy pamatovat.

Vložit dokument

Vložení článků

Články nenalezeny

Název záložky1Název záložky2Název záložky3
Obsah záložky
Obsah záložky
Obsah záložky

Služba

Název služby Název služby
Popis služby

Název spoileru

Název spoileru
1. V nastavení pluginu si vygenerujte novou tabulku. 2. K tabulce je přiřazen unikátní shortcode, pomocí kterého ji můžete vložit do stránky – např. [supsystic-tables id=10]. 3. Vyberete stránku/článek, kam chcete tabulku vložit. Na místo, kde by se měla nacházet, vložte příslušný shortcode. 4. Uložte článek a vydejte jej.

nálepka

Nálepka info

Box

Toto je název boxu
Podrobný postup: Pomocí svých přihlašovacích údajů se přihlaste do Zákaznického centra. Případně si můžete požádat o zaslání zapomenutého hesla. Po přihlášení zvolte virtuální server, na který si přejete redakční systém nainstalovat (Služby / Hosting a servery/ Virtuální servery). Nejprve zkontrolujte, zda máte založenou MySQL databázi. Pokud databázi nemáte, můžete založit novou. V detailu server klikněte u poslední položky Instalace jedním kliknutím na tlačítko Vstoupit. Vyberte redakční sytém a na stejném řádku zadejte Instalovat. Instalace proběhne za pár minut. Přihlašovací údaje do redakčního systému zasíláme vždy na kontaktní email uvedený u uživatelského účtu.

Bublina tip

Zajímá vás, jak vložit do článku a stránek na webu grafy, videa, galerie, tlačítka a spoustu dalšího? Shortcody přidávají do obsahu nové funkce a výrazně vám usnadní práci. Poradíme vám, jak je ve WordPressu využít.

Poznámka

Text poznámky -ffd fdg